שיחה:עמוד ראשי

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תועלת משרותים ולא מצריכת מוצרים

אולי כדאי להוסיף כאן מסגרת מתחלפת של ערך מומלץ? יונתן 16:03, 16 ספטמבר 2006 (CDT)

אני מאוד בעד, יש 2 בעיות. האחת היא שאולי אין לנו מספיק ערכים מומלצים. השניה היא איך עושים דבר כזה.
יש כזה בוויקיפדיה, נראה לי שזה מתחלף ידנית. אם נמצא 20 ערכים ונשים 2 בשבוע זה מספיק לחודשיים וחצי, שזה נראה לי סביר להתחלה. יונתן 11:35, 17 ספטמבר 2006 (CDT)

איזו תמונה שמים בצד ימין? יונתן

האמת שתמונה של חמניה עם דולר זה דווקא מאוד מתאים (חצי בצחוק חצי ברצינות). ואם כבר אנחנו בזה, אפשר אולי לחפש סמלילים נחמדים ברשת (בעלי רשיון מתאים) לנושאים השונים באתר?האזרח דרור 01:15, 10 אוקטובר 2006 (MDT)

עשיתי קצת בלגן בטבלה שאני לא יודע לתקן.. אם משיהו יוכל לעזור. יונתן 12:58, 3 דצמבר 2006 (MST)

מה הטעם באתר וויקי, אם אין בו דיון חופשי?

וויקי קרטיקי, על פי שמו צריך להיות פתוח לדיון חופשי וביקורתי. מדוע באתר וויקי זה מתקבלות הנחות מסוימות כנכונות ואחרות כבלתי קבילות? האם ל"כלכלה בת הקימא" נכונה יותר מכלכלה קלאסית, ונמצאת מעל לכל דיון? אמי (אולי אחת הדמויות הדומיננטיות ביותר בתחום "כלכלה בת קימא"), הרצה בפורום הקוליקוויום של התוכנית שלנו, וזכה לביקורות קשות מאד. הביקורות הועלו מאנשים שחלק לא מבוטל מהם מאמין בחברתיות ותיקון חברתי, אך התיאוריות שאמי העלה נראו למרבית המבקרים, כבלתי ישימות בעליל.

אם אנו רוצים ליצור תיקון חברתי, יש צורך שישמע מגוון רחב ככל הניתן של קולות. אסור שרק צד אחד ישמע. אין אף אחד האוחז באמת.

המשך השיחה בהאם האקו-ויקי חופשי
הוצאתי ממרחב הערכים והעברתי לפה: שיחת משתמש:האזרח דרור/האם האקו-ויקי חופשי?. עידן ד (שיחה) 16:17, 29 במאי 2016 (IDT)

פמיניזם ונושאים אקולוגיים

(אני מעביר את השיחה ל"אקו-ויקי: כיכר הכפר# פמיניזם ונושאים אקולוגיים")האזרח דרור 14:43, 11 במרץ 2008 (IST)

יש מקום להוסיף תיבה ל"מאמרי דעה"

מצאתי כמה באתר, אבל למה שאי אפשר יהיה להגיע אליהם מהדף הראשי? לדעתי יש לזה חשיבות.--Asafche 00:41, 16 במאי 2009 (IDT)

רעיון טוב. התבנית הזאת יכולה להיות מתחת או מעל ל"הידעת" בצד שמאל.
באופן כללי חלק מהעמוד הראשי ראוי לעיצוב אחר - החלק של "מפת האתר" לא מספיק טוב.האזרח דרור 07:19, 17 במאי 2009 (IDT)

חייבים להחליף את הלוגו של אקו-ויקי

זה נראה כמו משהו חובבני.

תודה, אני בדעתך. אנסה למצוא מישהו שיעצב משהו טוב יותר, יש רעיונות? האזרח דרור (שיחה) 15:08, 16 בדצמבר 2012 (IST)
אני בעד לעשות מתיחת פניפ ללוגו. אני חושב שהלוגו בסך הכל טוב ולא מחליפים לחלוטין משהו שעובד, בטח שלא לוגו שקיים שנים. הגרף שעולה יכול לסמן גם רווחה חברתית אל מול כדור הארץ. ואם זו צמיחה כלכלית - הוא משקף שהצמיחה היא תחת האילוץ של שמירה על כדור הארץ. בקיצור - צריך לחשוב קודם כל מה אנחנו רוצים להגיד בלוגו ורק אז לקבוע. לגבי גרפיקאי - צריך לחפש, ואם לא נמצא מישהו שיתנדב אפשר לבקש מהגרפיקאית שעשתה לנו את הלוגו של העמותה. עידן ד (שיחה) 19:42, 16 בדצמבר 2012 (IST)

המלצה

אני ממליץ ליצור קישור לדף שינויים אחרונים מדף הבית; הסיבה היא שאני גולש לאתרים בסמארטפון ללא עוגיות כלל ובגלל שאני חוסם עוגיות אז אני לא יכול לגשת כאן לתצוגת דסקטופ ולכן לא יכול לגשת לתפריט הצדדי ולהיכנס דרכו לדף שינויים אחרונים. לכן, אני ממליץ לקשר לדף שינויים אחרונים מן הדף הנוכחי. ‏EqualizeE‏ • שיחה 08:46, 5 ביוני 2020 (IDT)

אגב, הבעיה שתיארתי לעיל (הצורך בעוגיה בכדי להחליף מצב תצוגה ממובייל לדסקטופ) לא מתרחשת בוויקיפדיה העברית - ככה שמדובר בבעיית נגישות נקודתית באתר זה; להנחתי, בשל גרסה ישנה של MediaWiki עליה מושתת אקו-ויקי. ‏EqualizeE‏ • שיחה 09:46, 5 ביוני 2020 (IDT)