אקו-ויקי:בקשות ממפעילים

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שלום למבקשי הבקשות

אנא כיתבו את בקשתכם בפרק הרלוונטי תחת כותרת משנית כך:


===כותרת===
טקסט הבקשה


בניגוד לויקיפדיה העברית ואתרים דומים, אין צורך להשתמש כאן בכוכביות.אנא הקפידו על מילות סדר כמו שלום, בבקשה, בהצעה, תודה, מתנצל וכדומה.

אפשר לנהל דיונים בדף זה אך מומלץ לשמור על אורך סביר ולערב משתמש שלישי שייפעל כממתן שיח (מודרטור) אם מרגישים שאי הסכמה הופכת למחלוקת, ריב או סכסוך.

בקשות שטופלו בדף זה נמחקות ואז הן נהייות זמינות רק בהיסטוריית הגרסאות של הדף.


לעריכת תבנית זו

בקשות מחיקה

בקשות חסימה / הסרת חסימה

בקשות הגנה / הסרת הגנה

בקשות הסתרת גרסאות מסוימות לבעלי הרשאת מפעיל ומעלה בלבד

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ

בקשות הרשאות

בקשת הרשאה לעריכת קבצי javaScript ו CSS גלובליים כאן

שלום למפעילים. אני מבקש שיינתן לי לערוך את הדף mediawiki:common.js וגם את הדף mediawiki:common.css, שכן הדבר יעזור לי לעצב תמונות במרחב הערכים ישירות, בלי להעלות קבצים מחדש. בתודה, בן אהרוני 14:09, 17 בדצמבר 2023 (IST)

שלום משתמש:Neriah. האם אתה יכול אולי איך שהוא להוריד את רמת ההגנה של שני הדפים הללו כך שכל משתמש רשום יוכל לערוך אותם? תודה. בן אהרוני 19:46, 17 בדצמבר 2023 (IST)
לצערי, כיוון שמדובר בהודעות מערכת לא קיימת האפשרות להוריד את ההגנה. כיוון שאינני עורך ממשק, גם האפשרות לערוך אותם אינה פתוחה בפני.
אם תרצה לשנות משהו עד שאחד הבירוקרטים יחזור לפעילות, תוכל לבקש ממשתמש:מגזין יהלום, שעורך ממשק והיה פעיל בזמן האחרון. נריה (שיחה) 00:22, 20 בדצמבר 2023 (IST)
משתמש:בן אהרוני אתה יכול לשלוח לי את הקוד ואוסיף. כרגע אני היחיד עם הרשאות עורך ממשק שפעיל. מגזין יהלום ~ שיחה 17:25, 20 בדצמבר 2023 (IST)
תודה רבה. ייתכן ויהיו עוד שינויי קוד אז אני פשוט מעדיף להמתין שמשתמש:האזרח דרור או ביורוקרט אחר ייתן לי גישה לערוך דפים אלה. בתודה, בן אהרוני 18:18, 21 בדצמבר 2023 (IST)

בקשת הרשאת מפעיל

שלום למפעילים ולביורוקרטים. אני מבקש הרשאת מפעיל כי נמאס לי לבקש כאן מחיקת הפניות. תודה. בן אהרוני 16:27, 28 באוקטובר 2023 (IDT)

משתמש:עידן ד, משתמש:האזרח דרור? נריה (שיחה) 23:56, 11 בנובמבר 2023 (IST)
היי, זה נראה שהאתר ממש לא פעיל בזמן האחרון.. עידן לא ערך מעל חצי שנה. ואני הצלחתי להתחבר אחרי שניסיתי לשחזר סיסמה ולא נשלח מיל. (כבר מעל שנה בערך שלא מצליח) מגזין יהלום ~ שיחה 23:49, 11 בנובמבר 2023 (IST)
שלום לכם. האתר פעיל כרגיל. עידן, איתן ועירא עסוקים בעניינים מחוץ למיזם ופנויים כרגע רק במקרים דחופים. אני והאזרח דרור המשתמשים הכי ותיקים שפעילים כאן תדיר בחודש האחרון. גם אלכסנדר נתן גיחה לא מזמן. הכל בסדר. האתר צריך עוד תוכן ואם יש לכם ערכים לכתוב זה יכול לסייע. תודה. בן אהרוני 10:30, 16 בנובמבר 2023 (IST)
הדיון קצת מתארך אז שלום לכם משתמש:עירא או משתמש:Eburcat. יקל עלי אם תתנו לי הרשאה זו. תודה. בן אהרוני 19:50, 17 בדצמבר 2023 (IST)

בקשות אחרות