שיחה:שינויי אקלים בישראל

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

העברתי את הכותרת פעילות אזרחית בנושא לאותה הרמה כמו פעילות ממשלתית כי זו הרי גם חלק מפעילות ישראל כדי לצמצם את שינויי האקלים. למעשה אולי המשמעותית ביותר אחרת הממשלה לא היתה עושה כלום.

--אלכסנדר סעודה (שיחה) 11:17, 30 בנובמבר 2016 (IST)

אני יודע שהפסקה על שיטפונות שכתבתי לא מלאה וחלק מהמידי ממחזר את מה שכתוב בפסקאות אחרות אשתדל להשלים אותה בימים הקרובים ולהביא מקורות נוספים.

--אלכסנדר סעודה (שיחה) 19:39, 13 בדצמבר 2016 (IST)


אל תדאגו בקשר לתמונות הלקוחות מהשרות המטאורולוגי: שאלתי אותם והם כתבו לי במייל שאפשר לעשות בהן שימוש, עם כותבים את המקור ולא משנים כלום בתמונה.

--אלכסנדר סעודה (שיחה) 13:13, 13 ביוני 2018 (IDT)


הערך גדול מידי

הי אלכס, הערך ממש גדול מידי ואנשים רבים לא יקראו אותו, צריך לצמצם ולמקד. לדוגמה העברתי את מה שכתבת על התפלה לערך התפלת מים בישראל. מה שצריך להשאר כאן זה 1-3 פסקאות בנושא (לכל היותר)!!. כך גם בנושאים אחרים. אנרגיה מתחדשת בישראל יכולות לקלוט את רוב הידיעות החדשות המקום הוא לא כאן. ככל שהערך יהיה ארוך ומפורט יותר כך הדבר ירתיע יותר אנשים מקרוא אותו. אפשר לייצר ערכי משנה של השפעות של שינויי אקלים על ישראל, ופעולות שישראל מבצעת ביחס לשינוי אקלים. האזרח דרור (שיחה) 17:56, 13 ביוני 2018 (IDT)

באותו אופן, בצורת בישראל, השלכות שלה וכו' צריכות לעבור לערך מיוחד בנושא. כאן המקום רק לציין בקצרה את הקשר בין התחממות לבצורת וכן בקצרה מאד את השלכות הבצורת. אפשר גם ערך נוסף - השפעת שינוי האקלים על משק המים בישראל. האזרח דרור (שיחה) 18:23, 13 ביוני 2018 (IDT)

לגבי אורך הערך

שלום האזרח דרור. הוספתי כמה נקודות על המאפיינים העיקריים של ישראל בנושא התמודדות עם שינויי האקלים. אם זאת, אני זוכר את מה שכתבת לגבי האורך. לכן אני אקצר לגבי הפעילות הקונקרטית בדף הזה ואכתוב שמי שרוצה מידע מפורט יותר שיעבור לערכים המורחבים.

--אלכסנדר סעודה (שיחה) 12:38, 5 בספטמבר 2018 (IDT)

הערך הזה ארוך בצורה קיצונית במיוחד לאור גודלה הקטן של ישראל

יש לפצל את הערך לערכי משנה לפי נושאי הפרקים. בן אהרוני 18:16, 26 בספטמבר 2022 (IDT)