הראל השקעות

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
Gnome-colors-emblem-development-2.svg
הערך נמצא בשלבי עבודה: כדי למנוע התנגשויות עריכה ועבודה כפולה, אתם מתבקשים שלא לערוך את הערך בטרם תוסר ההודעה הזו, אלא אם כן תיאמתם זאת עם מניח התבנית.
אם הערך לא נערך במשך שבוע ניתן להסיר את התבנית ולערוך אותו, אך לפני כן רצוי להזכיר את התבנית למשתמש שהניח אותה, באמצעות הודעה בדף שיחתו.

הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ היא אחת מקבוצות הביטוח והפיננסים הגדולות בישראל.

הקבוצה מספקת שירותי ביטוח ושירותים פיננסים שונים ובכללם: ביטוח בריאות (בריאות, ביטוח סיעוד, ביטוח שיניים וביטוח נסיעות לחו"ל), ביטוח כללי (ביטוח רכב, ביטוח דירות, ביטוח חבויות, ביטוח משכנתאות וביטוח אשראי), ביטוח חיים קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות, ניהול תיקי השקעות, תעודות סל, קרנות נאמנות ושירותים פיננסים נוספים. הכנסות מפרמיות ודמי גמולים בשנת 2012 הסתכמו בכ-13.9 מיליארד ש"ח (לעומת כ-12.4 מיליארד ש"ח בשנת 2011) והיקף מאזן שהסתכם בכ-63.4 מיליארד ש"ח נכון ל-31 בדצמבר 2012 (בהשוואה לכ-54.9 מיליארד ש"ח נכון ליום ה-31 בדצמבר 2011). הראל היא קבוצת הביטוח השנייה בגודלה בישראל, בעלת נתח שוק של כ-20%. הראל היא הקבוצה הגדולה והמובילה בישראל בביטוחי בריאות עם נתח שוק של כ-40.5%, השלישית בגודלה בענפי הביטוח הכללי (non-life) והרביעית בגודלה (בהיקף הפרמיות) בביטוח חיים. סך הנכסים המנוהלים על ידי הקבוצה, בביטוח קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות נאמנות, ושירותים נוספים הסתכם בלמעלה מ-119.1 מיליארד ש"ח נכון לסוף 2012.

משא ומתן לרכישת נתח ממאגר תמר מנובל אנרג'י

ניהול אחזקתה בחברת מ.ת.מ.

ממשל תאגידי

שליטה בחברה

אחריות תאגידית

קישורים חיצוניים