הודעה לכל משתמשי אקו-ויקי: הותקנו בהצלחה גאדג'אטים על שרת האתר. ניתן לבחור מביניהם בדף ההעדפות האישיות. כמו כן, מהיום אפשר לכתוב משוב על הערך בתיבה שמתחתיו, לאחר הרשמה קצרה.

אקו-ויקי:בקשות ממפעילים

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

אנא כיתבו את בקשתכם בפרק הרלוונטי בתוך תת פרק;
ניתן ליצור תת פרק עם שישה סימני שוויון אשר במרכזם נכתב שם תת הפרק ; לדוגמה ===שם תת הפרק===.

אנא התחילו את מסרכם בשלום וסימוהו בברכה. ייתכן שמוטב יהיה לבקש מהמפעילים לשקול רעיון מאשר לבקש לממש רעיון.

בקשות שטופלו בדף זה נמחקות (היינו, אינן מתועדות בארכיון - אלא, רק בהיסטוריית הגרסאות של הדף).

שער הקהילה > תחזוקה > בקשות ממפעילים

בדף זה ניתן לבקש בקשות שונות ממפעילי המערכת או מבירוקרטים: יש בקשות שמחכות לטיפול
Oxygen480-actions-edit-delete.svg Oxygen480-actions-edit-delete-shred.svg Oxygen480-actions-edit-clear-locationbar-rtl.svg Oxygen480-actions-system-lock-screen.svg Oxygen480-actions-im-kick-user.svg Oxygen480-apps-preferences-desktop-cryptography.svg Oxygen480-actions-view-restore.svg Oxygen480-actions-contact-new.svg
מחיקה מחיקת גרסאות העברת דף / קובץ הגנה / הסרת הגנה חסימה / הסרת חסימה עריכת דף מוגן / הודעת מערכת שחזור / בדיקת דף מחוק / אחר הרשאות

מפעילי המערכת יבצעו את השינויים המבוקשים, לפי שיקול דעתם, ויסירו את הבקשות הישנות מהדף (נא לציין בתקציר העריכה טופל/לא טופל). אנא פרטו את בקשתכם ואת כל הפרטים הנחוצים כפריט רשימה (כלומר, להתחיל את השורה בתו *).

בקשות שנועדו לדפים אחרים:

Other Requests:

שימו לב: דף זה איננו מאורכב והודעות ישנות בו נמחקות.


מסיבה זו, אין לערוך דיונים בדף זה.

כמו כן, הודעות שלא יעמדו בכללי ההתנהגות בין חברי הקהילה יימחקו.

בקשות מחיקה

בקשת מחיקה מעוכבת

למפעילים שלום,

אני מבקש לעקוב אחר הדף בדיקה:מדבריות האורן ללא תמונות (שנוצר היום) הן בתוך האתר והן מגוגל למשך חודש ולמחוקו לאחר חודש בדיוק (שכן הוא מהווה שכפול תוכן כמעט זהה של מדבריות האורן); מטרת המעקב להבין האם מקור בעיית האינדוקס של "מדבריות האורן" היא ב CDN (רשת העברת התוכן) WikiCommons כך שנבין אם יש או אין באג כל שהוא באקו-ויקי שמונע ממנה לתקשר ביעילות עם WikiCommons; בתודה מראש למי שיעקוב אחרי הדף. ‏EqualizeE‏ • שיחה 11:52, 7 בספטמבר 2020 (IDT)

מעניין שאפילו שהדף בדיקה:מדבריות האורן ללא תמונות עד כה עלה לי במהירות שיא בלי שום בעיה בבערך 40 בדיקות בימים שונים הוא טרם אונדקס לגוגל (אולי האלגוריתם הגוגלי זיהה אותה כשכפול תוכן והתעלם ממנו). ‏EqualizeE‏ • שיחה 17:19, 15 בספטמבר 2020 (IDT)
נמחק תודה רבה. מגזין יהלום (שיחה) 15:21, 14 בספטמבר 2020 (IDT)

בקשות חסימה / הסרת חסימה

בקשות הגנה / הסרת הגנה

בקשות מחיקת גרסאות מסוימות

בקשות עריכת דף מוגן או הודעת מערכת

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת או מעורכי ממשק לערוך דפים מוגנים, הודעות מערכת או sitenotice שרק המפעילים ועורכי הממשק רשאים לערוך. אנונימיים ומשתמשים רשומים רשאים לבקש גם עריכת דפים המוגנים בהגנה חלקית או מוגברת. ניתן לערוך הודעות מערכת כלליות של תוכנת מדיה־ויקי גם באתר translatewiki ללא הרשאת מפעיל. על ניסוח ההודעות אפשר לדון בדף ויקיפדיה:ניסוח הודעות מערכת.

בקשות העברת דף תוך כדי מחיקת דף אחר / העברת קובץ

בקשת הרשאות

ניתן לבקש כאן ממפעילי המערכת את ההרשאות בדוק עריכות אוטומטית, מנטר הכוללת בתוכה את ההרשאה הקודמת, חסין חסימות IP וכן יוצר חשבונות, שהמפעילים רשאים להעניק על פי שיקול דעתם. מקומן של בקשות לדגל בוט הוא בואקו-ויקי:בקשות לדגל בוט. יש למעט בדיונים ככל שניתן במסגרת זו.

אנא השתמשו בתבנית {{הרשאות}} כך: {{הרשאות|שם המשתמש}} על מנת להקל על המפעילים.