שיחת משתמש:Doronef

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

אירועים ועוד

הי דורון -

  1. סלון מזל? איפה הם? לא ידעתי שהם חזרו.
  2. להשתמש באלימות כדי לעצור אלימות? תעביר בבקשה מסר למארגני האתר - זה די צורם.
  3. תסתכל בבקשה ב- [משתמש:האזרח דרור/ארגז חול], אם אתה יכול - תוסיף אירועים בהיסטוריה וימי חג ומועד. (ובל דבר אחר כמו ציטוטים). האזרח דרור 10:10, 16 ביוני 2008 (IDT)
אהלן, סלון מזל חזרו לפעול והם נמצאים בסלמה 50. איפה כתוב באתר את מה שכתבת? לא מצאתי את זה.. שבוע טוב, Doronef 11:44, 16 ביוני 2008 (IDT)
מעולה לשמוע! מתי האתר שלהם חוזר?. אם הכוונה לאתר ההוא, הכוונה היא מעשים כמו שבירת חלונות - מראים נחישות אולי, אבל משדרים וונדליזם. עדיף אפיקים אחרים של נחישות לא אלימה. סליחה הכוונה למשתמש:האזרח דרור/ארגז חול3 האזרח דרור 13:42, 16 ביוני 2008 (IDT)
אני חושב שהם לא מגדירים שבירת חלון כמעשה אלים. ואני לא בטוח שאני אוכל לשכנע אותם להסיר את התמונה הזו מהאתר (ואני גם לא כל כך בטוח שאני רוצה, הייתה לי תמונה דומה בדף המשתמש שלי בוויקיפדיה מספר חודשים עד שהחליטו לחסום אותי בעקבותיה) אם אתה רוצה לפתוח דיון בעניין הזה אז נדמה לי שמרבית השותפים לשבוע המחאה הזה נמצאים בפורומים "טבעונות" ו"זכויות בעלי חיים" בתפוז.
האתר של סלון מזל קרס לפני מספר שבועות ואין לי מושג מתי הוא ישוב, בינתיים אפשר להתרשם מהבלוג החדש שהם פתחו ומתעדכן מידי מספר ימים. Doronef 17:28, 16 ביוני 2008 (IDT)