שיחה:גינון קהילתי

מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

אנשי קשר

יש לי התלבטות: האם לכלול בערך פרטי אנשי קשר בגינות השונות? מצד אחד זה יכול לחזק את הגינות, מצד שני זה יכול ליצור פתח להטרדות ופגיעה בפרטיות. - יונתן.

אפשר לכלול מיקום גאוגרפי של הגינות, ככה מי שזה רלוונטי עבורו יוכל ליצור קשר ישיר על ידי נוכחות. הבעיה העיקרית היא לתחזק את הרשימה. האזרח דרור 23:51, 25 בפברואר 2008 (IST)
ביקשתי מיוצאי גרעין דבש שירימו תרומה לערך, אני מניח שהם יוכלו לדעת מה פעיל בי-ם. לגבי קשר ע"י נוכחות, צריך לפרסם גם שעות פעילות. - יונתן.
מירב הגינות פועלות בשיתוף פעולה עם גופים ירוקים כמו החברה להגנת הטבע או קהילות מקומיות. בנוסף יש קשרים חלקיים בין הגינות השונות. אפשא לפרסם לדוגמה את הגינות בירושלים ולתת את הפרטים של החברה להגנת הטבע בירושלים ככתובת לבירורים או מכללת דוד ילין בתוכנית של גינון קהילתי ודרכם יהיה ניתן לברר עוד פרטים. לא הייתי מפנה ישירות לאנשים. טל קמחי

יש לגרעין דבש אתר אינטרנט עם קישורים, מפות, טלפונים רלוונטיים, שעות פעילות וכו, הכתובת ארוכה ומסורבלת אך אם מחפשים בגוגל "רשת גינות" מגיעים לאתר

אם לגרעין דבש יהיה המשך, אפשר לבנות עליו ערך. בכל מקרה הכתובת לא כזו מסובכת

http://sustainable-jerusalem.org/coalition/ginot/dvash.html רשת גינות כבר מופיעה כקישור בערך. האזרח דרור 14:34, 2 במרץ 2008 (IST)