שינויים

קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ביטוח רילוקיישן

נוספו 237 בתים, 22 מרץ
אין תקציר עריכה
'''ביטוח רילוקיישן''' הוא כל [[פוליסת ביטוח]] המיועדת לאדם השוהה מחוץ למדינתו לטווח ארוך כגון שנה לפחות (אם כי ככלל ניתן לרכושו גם לחצי שנה ופחות מכך). ביטוח רילוקיישן מכסה את כלל מדינות העולם.
ניתן לרכוש פוליסות ביטוח רילוקיישן טרם היציאה למדינת היעד או בעת השהייה בהכוללות כיסוי דומה לאלה של פוליסות [[ביטוח נסיעות]] שמכסה את כלל מדינות העולם בעצמו.
פוליסות ניתן לרכוש ביטוח רילוקיישן כוללות כיסוי דומה לאלה של פוליסות [[ביטוח נסיעות]] שמכסה את כלל מדינות העולם בעצמוטרם היציאה למדינת יעד או בעת שהייה בה. ככל שמדינת היעד מבוקשת יותר כך עלות הביטוח נמוכה יותר (שכן החיוב נעשה בהתאם למיסוי המקומי).
בדומה לכל ביטוח בריאות, ביטוח רילוקיישן מכסה טיפול בבעיות בריאות בריאות קריטיות הדורשות [[אשפוז]] ושלא נבעו מסיכון מכוון כגון [[ספורט אתגרי]] (Inpatient)<ref>נקרא גם In-Patient-Department ובקצרה IPD.</ref><ref>למרות שמם, ביטוחי בריאות לרוב לא מכסים כל נזקי שיניים או ניוון של מערכת הראייה, השמיעה או קטיעת איברים בתאונה (החברה לא תממן השתלת איבר תותב, איבר ביוני או איבר חלופי); חברות ביטוח מסוימות ירצו שהלקוח יבצע שני ביטוחים נוספים: "ביטוח שיניים" ו"ביטוח תאונות" שיבטחו מפני בעיות אלה אך יש הסבורים שזוהי פעולה לא אתית שכן גם בעיות אלה הן בעיות בריאות והרי הלקוח שילם בכדי להגן על בריאותו.</ref><br>לעתים, עם או ללא תתוספת תשלום, הפוליסה תכסה גם בעיות בריאות שאינן קריטיות וספק אם דורשות אשפוז (Outpatient)<ref>נקרא גם Out-Patient-Department ובקצרה OPD.</ref>.
2,166
עריכות

תפריט ניווט